Grafice de circulație a POLREGIO pe traseu Löcknitz-Schwerin
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Löcknitz - Zerrenthin - Pasewalk - Blumenhagen - Strasburg(Uckerm) - Oertzenhof - Neetzka - Sponholz - Neubrandenburg - Mölln(Meckl) - Reuterstadt Stavenhagen - Malchin - Teterow - Neu Wokern - Lalendorf - Priemerburg - Güstrow - Bützow - Blankenberg(Meckl) - Ventschow - Bad Kleinen - Lübstorf - Schwerin |